Per dešimt veiklos metų šildymo valdymo ir vonios įrangos srityse sukaupėme daug vertingos patirties. Ji leidžia mums priešintis didžiulėms sąskaitoms už šildymą ir siekti, kad klientų namai būtų šilti ir taupūs. Pagal individualius poreikius surandame geriausius techninius sprendimus, parenkame kokybišką įrangą ir užtikriname komfortą!

Atstovaujame patikimiems vonios įrangos bei šildymo sistemų prekių ženklams, o savo klientams siūlome tik geriausios kokybės produkciją. Kryptingai tobulėjame, nuolatos keliame savo kvalifikaciją ir bendradarbiaujame su gamintojais. Tad profesionalios konsultacijas žingeidiems būstų savininkams, architektams bei meistrams – jau tapo mūsų vizitine kortele.

Jeigu klausimų turite jau dabar – susisiekite su mumis! Padėsime Jums suprasti ką ir kodėl renkatės. Patarsime kaip individualiam būstui išrinkti geriausią kokybės ir kainos santykį atitinkančią vonios įrangą, konsultuosime visais vonios remonto ir šildymo klausimais, atvyksime į Jūsų namus ir atliksime šildymo sistemų auditą.

Tikimės, kad prekių gidas, straipsniai spaudoje ar profesionalūs parduotuvės konsultantai padės priimti tinkamiausią sprendimą.