Duofix ShowerDrain dušo latako elementas 111.580.00.1

Duofix ShowerDrain dušo latako elementas, aukštis 130, plotis 50, išbėgimo alkūnė d-50.

Smulkiau

  • Pristatymas – 2 d. d. iki 3 - 4 savaičių jeigu nėra sandėlyje

-30%

€ 442,00

€ 309,40

Dušo latakas gali būti ne tik grindyse, bet ir sienoje – tą savo naujuoju gaminiu ShowerDrain nori įrodyti „Geberit“. Nuo 2011 m. balandžio 1 d. tiekiami dviejų tipų dušo latako elementai lengvos konstrukcijos (gipskartonio) sienai – 50 ir 130 cm aukščio potinkiniai moduliai. 50 cm aukščio potinkinis modulis yra tik su dušo lataku, o 130 cm aukščio variantas – ir su dušo maišytuvo montavimo plokštelėmis (gali būti sumontuotas tiek potinkinis, tiek virštinkinis dušo maišytuvas).

Patogumas ir komfortas – tai pagrindiniai privalumai, kuriuos suteikia dušo latakas sienoje. Visų pirma žmogus duše stovi tik ant plytelių, išvengiama diskomforto, kurį žino kiekvienas netyčia užlipęs ant grindyse esančio dušo trapo ar latako. Kitas privalumas yra techninis: kai dušo latakas yra sienoje, iš dušo galvos krintantys vandens lašai į jį neatsitrenkia ir nebėra triukšmo (barškėjimo), būdingo rindyse montuojamiems gaminiams. Dar vienas svarbus privalumas – visoje dušo erdvėje dabar galima išvedžioti grindinį šildymą, nebijant, kad trapas išgaruos.
Techniniai parametrai: minimalus grindų aukštis, reikalingas sieniniam dušo latakui sumontuoti, – 90 mm. Potinkinis elementas yra 50 cm pločio, 11 cm gylio, matomo dangtelio plotis – 42 cm. Komplekte yra klijuojama hidroizoliacija, kuri saugo, kad drėgmė nepatektų į konstrukcijas. Tokio latako vandens pralaidumas – 48 litrai per minutę.
Vaizdas, kuris matomas sienoje – latako dangtelis. Jis gali būti baltas, blizgiai chromuotas, nerūdijančio plieno arba rėmelis, užpildytas plytelėmis. Prireikus dangtelį galima lengvai atidaryti, išimti specialų sietelį ir išplauti susikaupusius nešvarumus

  • Pristatymas – 2 d. d. iki 3 - 4 savaičių jeigu nėra sandėlyje