Modulis aplikacijai Icon™

Aplikacijos modulis Danfoss Icon™, skirtas susieti Icon™ valdiklį su išmaniojo iOS/Android įrenginio Danfoss aplikacija.

Smulkiau

  • Pristatymas – Pristatymas – 2 d. d. iki 2 - 3 savaičių jeigu nėra sandėlyje

-35%

€ 207,61

€ 134,95

            Aplikacijos modulis Icon™ yra Danfoss Icon™ išmaniosios šildymo valdymo sistemos elementas. Jis skirtas susieti Icon™ valdiklį su išmaniojo įrenginio Danfoss aplikacija. Šiai funkcijai įgyvendinti taip pat reikia namuose turėti bevielį interneto ryšį (Wi-Fi). Per Danfoss aplikaciją galima iš bet kurios pasaulio vietos stebėti ir valdyti kiekvienos namo patalpos šildymą, kurti bei koreguoti šildymo grafikus, gauti pranešimus apie iškilusias bėdas. 

            Danfoss Icon™ - tai modulinė klimato valdymo sistema, kuri gali būti valdoma Icon™ laidiniais ir bevieliais termostatais. Papildomi moduliai suteikia galimybę valdyti sistemą išmanuoju telefonu bei įgyvendinti papildomas funkcijas, tokias kaip šaldymas, dvivamzdės ar keturvamzdės sistemos automatikos valdymas.

--Eiti į gamintojo svetainę--

 

 

 

 
 

Taip pat laukiame ir mūsų TAUSANA salonuose Vilniuje ir Kaune, kur galėsite gyvai apžiūrėti ir išbandyti šildymo valdymo sprendimus. Pakonsultuosime jus ir parinksime sistemą pagal individualius poreikius.

 

 

  • Pristatymas – Pristatymas – 2 d. d. iki 2 - 3 savaičių jeigu nėra sandėlyje